سریال معجزه با دوبله فارسی

معجزه


 

توضیحات : در (ایتالیا)، رفراندومی که ممکن است این کشور را از اروپا خارج کند، به زودی فرا می رسد. چهار نفر هستند که تا هشت روز دیگر با مهم ترین رویداد زندگی خود دست و پنجه نرم خواهند کرد؛ رویدادی که می تواند دنیا را تغییر داده و زندگی خود آنها را نیز برای همیشه دگرگون کند.
نخست وزیر جوان، (فابریتزیو پیترو مارکی)، سیاستمدار دست راستی، ترقی خواه و آتئیست، با حساس ترین دوران حرفه سیاسی اش مواجه است؛ در حالی که همسرش (سوله)، زنی عصبی و سرکش، تهدید می کند که او را ترک می کند.
پدر (مارچلو)، کشیش ساکن حومه شهر، پس از سال های سال ایمان راسخ و تبلیغات مذهبی در آفریقا، اکنون در دام امیال مهارناپذیری همچون قمار، سکس و پورنوگرافی اسیر شده که دارند روحش را به نابودی می کشانند؛ او به دنبال نشانه ای از جانب خداوند می گردد تا بتواند شیطان را شکست دهد.
ژنرال (ووتا)، مردی تنها، حافظ امنیت شهر، دشمن هر آنچه که بخواهد نظم مقرر را بر هم بزند، از نوع دردناکی سینوزیت رنج می برد.
(ساندرا)، متخصص خون شناسی، از سال ها قبل مشغول درمان مادر خود است که در وضعیت زندگی نباتی به سر می برد. او تمام جنبه های زندگی خود را فدای مادرش کرده، حتی عشقش به (آماندا) را. (ساندرا) حاضر است دست به هر کاری بزند تا مادر را به زندگی برگرداند.
این نفرات، چهار نفر اولی هستند که با اثر مقدس خارق العاده ای ارتباط پیدا می کنند که در مخفیگاه (مولوکو)، رئیس مافیا، پیدا شده است؛ یعنی تندیس کوچک مریم مقدس که بی وقفه خون گریه می کند. این چهار نفر، افرادی هستند که تمام مسئولیت این کشف را بر عهده می گیرند.
استخر متروکه ارتش، جایی است که برای نگهداری از این مجسمه مرموز و ظاهراً غیر قابل توضیح انتخاب می شود؛ پدیده ای که به سادگی می تواند ثبات کشوری را که همین حالا هم بر لبه تیغ قرار دارد، بر هم بزند. عقل، منطق، منافع ملی، ایمان یا علم راه هایی هستند که برای حل معمای این پدیده غیر قابل درک در پیش گرفته می شوند. اما جستجوی پاسخ، صرفاً تعداد پرسش ها را چندین برابر می کند. هر کسی که تلاش می کند از راز تندیس مریم مقدس سر در بیاورد یا این ماجرا را سر و سامان داده و روشن کند، در ورطه رویدادهایی می افتد که زندگی اش را برای همیشه دگرگون می کنند و بنابراین دست هیچکس به قدرت رمزآلود این معجزه نمی رسد.

 

نام سریال : معجزه(The Miracle)

ژانر : درام / معمایی / رازآلود

زبان : دوبله فارسی

کیفیت : HD 1080p (فوق العاده)