سریال معمای لیا با دوبله فارسی

معمای لیا


 

توضیحات : خانواده‌ی «مورل» در انتظار هستند تا دخترشان «لئا» که شب بیرون رفته، به خانه بازگردد. و این کابوس همه‌ی پدر و مادرهایی است که شب‌ها منتظر بازگشت فرزندانشان هستند: اینکه فرزندشان بازنگردد و ناپدید شود، با سرنوشتی ناشناخته و نامعلوم.

«لیا»، دختر جوان دانشجو به همراه عموزاده‌اش، کریس، به یک فستیوال هیجان‌انگیز موسیقی رفته‌اند. اما پس از آن «لیا» به خانه بازنمی‌گردد. آخرین چیزی که از او شنیده شده، مربوط به پیغامگیر تلفن است که در آن گفته: بابا! من «لیا» هستم، اگر آنجا هستی لطفن گوشی را بردار! همین موضوع باعث شده، «جولین»، پدر او برای داشتن خبری از او بی‌تاب‌تر شود.او احساس می‌کند ماموریت دارد دخترش را پیدا کند. «فلورنس»، مادر او، تلاش می‌کند در ظاهر – به ویژه جلوی دختر جوان‌ترش- خودش را عادی نشان دهد. در همین حال، «توماس»، برادر بزرگتر «لیا» به‌خاطر ناپدید شدن خواهرش احساس گناه می‌کند چون با وجود اینکه به او قول داده بود، اما نتوانسته بود آن شب همراهش باشد.

در هر قسمت از این سریال هیجان‌انگیز راز یک نفر فاش می‌شود. تحقیقات پلیس، توسط بازرس «مولینا» هدایت می شود که در آن با تصویری از روحیات و شخصیت پیچیده ی یک دختر جوان آشنا می شویم.در ابتدا همه‌ی سوءظن‌ها متوجه آخرین نفری است که همراه «لیا» بوده: «رومن» حالا ۳۶ ساعت از ناپدید شدن دختر جوان گذشته آیا او فرار کرده، به قتل رسیده یا دزدیده شده؟

 

نام سریال : معمای لیا (The Disappearance)

ژانر : درام

زبان : دوبله فارسی

کیفیت : HD 1080p (فوق العاده)